074-769-14-02

מפוחים

מפוחים הם אמצעים טכניים, המשמשים לשאיבת אוויר מחללים גדולים וקטנים, בבתים פרטיים כמו גם בתעשייה. בין השאר, ניתן למצוא מפוחים בבתים פרטיים, מחסנים, מפעלי תעשייה, מפעלים כימיים ועוד. מפוחים קטנים נועדו לשאיבת אוויר מחללים קטנים, בדרך כלל בתים פרטיים או מחסנים. מפוח אוויר קטן וכן מפוח חשמלי קטן פועלים על העיקרון של שאיבת אוויר חם, בעיקר על מנת לסייע בהורדת הטמפרטורה בגג ובחללים הצמודים אליו. מהם בעצם המפוחים? כיצד הם מסייעים בהורדת הטמפרטורה ובשמירה על אוויר איכותי? היכן ניתן להשיג מפוח איכותי לבית או לעסק?

מפוחים קטנים

מפוחים הם מכשירים השואבים או יונקים אוויר הנמצא בתוך חלל מסוים, ומוציאים אותו החוצה אל האוויר הפתוח. מפוחים קטנים נמצאים בדרך כלל על הגג של בתים פרטיים או ווילות, והשימוש העיקרי שלהם הוא יניקת האוויר החם הנמצא בתחת לגג. האוויר הזה מגיע, בימות הקיץ החמים, לטמפרטורה של 60 מעלות צלזיוס ואף יותר. מעבר לסכנה שבדבר, האוויר הזה משפיע לרעה על הפעילות של המזגנים בבית וגורם להם למאמץ יתר במטרה להביא את הבית לטמפרטורות נוחות. מפוח אוויר קטן אחד, עשוי לחסוך אלפי שקלים בשנה בהוצאות המיזוג\ בין אם מדובה על מפוח חשמלי קטן ובמיוחד אם המפוח הוא סולארי.

מפוח אוויר קטן

עד לפני מספר שנים, החשיבות שיוחסה למפוחים כחלק ממערכת השומרת על איכות האוויר בבית היתה נמוכה. מפוחים, ובמיוחד מפוח אוויר קטן, נחשבו למותרות. נכון להיום, התועלת שמביא מפוח חשמלי קטן אחד, הן שמירה על איכות האוויר בבית או בעסק קטן והן בחיסכון בחשמל ובאנרגיה, היא גדולה. בעלי בתים רבים הפנימו את היתרונות של המפוח והתקינו מכשיר כזה גם בביתם.

מפוח חשמלי קטן

אם יש לך עניין ברכישת מערכת שאיבת אבק מרכזית, מערכת רטובה לשאיבת אבק דליק או מערכות שאיבת אבק מניקוי חול זה המקום הנכון עבורך. המומחים של חן בקרת אקלים, תעשיית מפוחים ומערכות סינון, מתמחים בתחומים הנ"ל ומציעים ללקוחות המעוניינים בכך מגוון רחב של פתרונות בהתאמה לדרישות הספציפיות של כל לקוח. כדאי ליצור קשר כבר כעת והמומחים שלנו יחזרו אליך בהקדם.להתאמת מערכת השאיבה הרצויה לך.