074-769-14-02

ציקלון

ציקלון הוא אמצעי לביצוע הפרדה בין חלקיקים שונים, בשיטת ההפרדה הציקלונית. הפרדה כאמור מתבצעת באמצעות יצירת מערבולות, המסוגלות להפריד חלקיקי אבק וחלקיקים אחרים מאוויר, כמו גם ממים. ציקלון יכול לבצע פעולות בהיקפים גדולים, ופעולות בזעיר אנפין באמצעות שואב אבק, הפועל על עיקרון זהה. ציקלון רטוב מסייע בלכידת חלקיקי אבק או חומרים אחרים המופרדים מהאוויר, באמצעות ריסוס טיפות מים בתוך תא הציקלון. ציקלון שואב אבק מאפשר שאיבה של אבק וחומרים אחרים, והפרדה שלהם ללא צורך בשקיות כמקובל בשואבי אבק קונבנציונליים. היכן נעשה שימוש בציקלון? מהי הפרדה ציקלונית עם מערפלי מים? היכן ניתן להשיג אמצעים מהסוג האמור לעיל? כל התשובות בהמשך המאמר.

ציקלון רטוב

ציקלון מהווה אמצעי יעיל מאד לניקוי אוויר מחלקיקים קטנים. ככל שהלחץ שבו פועל ציקלון הוא גבוה יותר, כך הוא עשוי לבצע הפרדה של חלקיקים קטנים יותר מאוויר, כמו גם ממים. ואולם היתרון של ציקלון רטוב על פני סוגים אחרים, טמון ביכולת שלו להפריד גם חלקיקים קטנים מאד מהאוויר, כאשר הפרדה ציקלונית עם מערפלי מים משפרת עוד יותר את איכות ההפרדה.

ציקלון שואב אבק

ציקלון, כאמור, הוא אמצעי מעולה להפרדת חלקיקי אבק זעירים וחלקיקים אחרים מהאוויר או ממים. ציקלון שואב אבק עושה שימוש בשיטת הפעולה שהוזכרה לעיל, בעת ביצוע פעולה יום יומית של ניקוי אבק. הציקלון יונק את האבק, מפריד ממנו את החלקיקים הבלתי רצויים ומחזיר לחלל החדר אוויר נקי ומסונן.

הפרדה ציקלונית עם מערפלי מים

ציקלון רטוב, כמו גם הפרדה ציקלונית עם מערפלי מים, מסתייעים במערפלי מים לשיפור ההפרדה בין חומרים בלתי רצויים לבין האוויר הנכנס אל הציקלון. מערפלי מים הם למעשה מאווררים, המרסקים את טיפות המים לרסיסים, ויוצרים סוג של ערפל בתוך הציקלון הלוכדות גם חלקיקים קטנים במיוחד.

אם יש לך עניין ברכישת מערכת ציקלון, או מערכת הפרדה ציקלונית עם מערפלי מים זה המקום הנכון עבורך. המומחים של חן בקרת אקלים, תעשיית מפוחים ומערכות סינון, מתמחים בתחומים כאמור לעיל ומציעים ללקוחות המעוניינים בכך מגוון רחב של פתרונות בהתאמה לדרישות הספציפיות ולצרכים הייעודיים של כל לקוח. כדאי ליצור קשר כבר כעת והמומחים שלנו יחזרו אליך בהקדם.להתאמת המערכת הרצויה לך.