074-769-14-02

צקלון

הצקלון משמש לתעשיות שונות ככלי להפרדה בין חלקיקי שבבים. ניתן למצוא את הצקלון בתעשיות הנדרשות לבצע ניקוי אוויר מחלקיקי אבק וביצוע הפרדה של חלקיקי אבק מהאוויר וממים.

עבודת הצקלון מאפשרת להחזיר אוויר נקי מחלקיקים ומנקה למעשה את הפסולת התעשייתית שנוצרת בעת הייצור במפעל.

ייצור הצקלון בישראל

הצקלון מיוצר בחברת חן בקרת אקלים בע"מ המתמחה בייצור כלים לניקוי וטיהור אוויר מאבק, עשן, גזים רעילים ופסולת.

חברת חן בקרת אקלים בע"מ מייצרת סוגים שונים של צקלונים כולל צקלונים רטובים, המאפשרים הפרדה טובה ומדוייקת יותר של חלקיקי האבק.

צקלון רטוב משפר את רמת ההפרדה של החלקיקים מהאוויר ומאפשר להפריד חלקיקים קטנים מאוד. היתרון העיקרי בצקלון רטוב נמצא באיכות ההפרדה של חלקיקי האבק. צקלונים רטובים הם אמצעים חיוניים לתעשיות רבות המייצרות אבק בכמויות גדולות.

הקשר בין היתרי פליטה לשימוש בצקלון

מפעלי התעשייה הם גורמים משמעותיים המשפיעים על זיהום האוויר, ולכן חובה עליהם להשיג היתרי פליטה. ללא אישור זה לא יוכלו לפעול ולייצר.

הצקלונים של חברת חן בקרת אקלים בע"מ מיוצרים בהתאם לתקן הנדרש והחברה מלווה את הלקוח בתהליך קבלת האישורים המתאימים בכדי לייצר ולפעול לפי התקן.

התאמת הצקלון ללקוח

ההתאמה של הצקלון ללקוח נעשית עם תהליך הייצור. החברה מתאימה את הצקלון למטרות של המפעל ולמבנה בו הצקלון יהיה מותקן. לאחר ההתאמה חברת חן בקרת אקלים בע"מ מייצרת את הצקלון לפי המידות הנדרשות והמהנדסים של החברה עושים בדיקות איכות קפדניות לפני הההתקנה של הצקלון.

הטכנאים של החברה מגיעים ללקוח ומתחילים בתהליך ההתקנה עד לתוצאה הרצויה.

ליווי אישי של החברה

במקביל להתקנת הצקלון, כאמור, נציגי החברה מלווים את הלקוח בתהליך אישור התקן של הצקלון בכדי שהמפעל יקבל את כל האישורים הנדרשים ואת היתרי הפליטה במהירות  האפשרית. המפעל מחוייב לפעול באופן חוקי מול גורמי הרשויות האחראים על אכיפת הפחתת הזיהום מהמפעלים בישראל ולכן לתהליך זה יש חשיבות מכרעת בבחירת החברה  המייצרת את הצקלון.

חברת חן בקרת אקלים בע"מ מלווה את הלקוח באופן מקצועי ואמין משלב הייצור ועד שלב ההתקנה של הצקלונים במפעל.