074-769-14-02

מפוחים תעשייתיים

מפוחים תעשייתיים, הם האמצעי הנכון והטוב ביותר לשאיבת אוויר מחללים גדולים. מפוחים תעשייתיים נמצאים בשימוש במפעלי תעשייה גדולים, מטבחים תעשייתיים גדולים או במחסנים או בחללים גדולים אחרים. מהו מפוח תעשייתי ומה תפקידו בתהליכי העבודה במפעלים ובמקומות כאמור לעיל? מה תפקידו של מפוח לחץ גבוה ומה החשיבות של מפוח לפינוי עשן בתהליכי העבודה? היכן ניתן לרכוש ולהתקין מגוון רחב של מפוחים מהסוג האמור לעיל?

מפוח תעשייתי

מפוחים תעשייתיים, להבדיל מסוגים אחרים של מפוחים שהם בעלי הספק קטן יותר, נועדו כאמור לעיל לפעול בחללים גדולים במיוחד. כל מפעל תעשייתי גדול וכל מטבח תעשייתי הפועל בהיקפים בינוניים וגדולים, נדרש למעשה להתקין מפוחים תעשייתיים. במרבית המקרים, התקנת מפוח תעשייתי מהווה חלק מדרישות הבטיחות, בעיקר במטבחים תעשייתיים או במקומות שבהם יש, או עלולה להיות, הצטברות של עשן או חומרים אחרים, שיש לינוק אותם ולאפשר לאוויר בתוך החלל להישאר נקי ובטיחותי. מפוח לחץ גבוה, כשמו כן הוא, נועד לעבודה רציפה ותפקוד יעיל בתנאים קיצוניים של טמפרטורה, אבק וקורוזיה, ובו נעסוק בסעיף הבא. מפוח לפינוי עשן נועד למטבחים תעשייתיים, כמו גם עבור מפעלים או מקומות אחרים, שבהם תהליכי העבודה מייצרים עשן, שחייב להיות מפונה במקביל לתהליכי העבודה.

מפוח לחץ גבוה

מפוחים תעשייתיים מתחלקים למספר סוגים, בהתאם לתנאי העבודה ולמטרות שלשמן נרכשו והותקנו. כל מפוח תעשייתי איכותי מצויד גם במערכת המקטינה באופן משמעותי את החשיפה לרעש. מפוח לחץ גבוה נועד, כפי שכבר הוזכר לעיל, לפעול בתנאים קיצוניים במיוחד של טמפרטורה, כמו גם אבק וקורוזיה, שעשויים להיות חלק מתהליכי העבודה שלהם. המפוחים כאמור חייבים להיות מצוידים גם במסנן, האוגר את הפסולת שינק המפוח ומונע ממנה לחדור אליו ולגרום לו נזקים.

מפוח לפינוי עשן

אם יש לך עניין ברכישה והתקנה של מפוחים תעשייתיים, או סוגי מפוחים אחרים דוגמת מפוח לפינוי עשן או מפוח לחץ גבוה, זה המקום הנכון עבורך. המומחים של חן בקרת אקלים, תעשיית מפוחים ומערכות סינון, מתמחים בתחומים כאמור לעיל ומציעים ללקוחות המעוניינים בכך מגוון רחב של פתרונות מותאמים ספציפית לכל לקוח. כדאי ליצור קשר כבר כעת והמומחים שלנו יחזרו אליך בהקדם.להתאמה והתקנה של המוצרים והמכשור הנדרשים עבורך.