074-769-14-02

שואבי עשן

מחקרים רבים מראים כי זיהום תעשייתי הוא גורם משמעותי לחולי באוכלוסייה. תעשיות רבות בארץ ובחו"ל מייצרות גזים רעילים היכולים לפגוע בבריאותם של תושבי המקום. בארץ, רשויות הפיקוח אחראיות לריסון אותן תעשיות ומפעלים אשר מייצרים גזים ועשן המזהמים את הסביבה.

בכדי שמפעל או מוסך יוכל להתאים את עצמו לתנאי הפיקוח הנוקשים, הוא נדרש להחזיק מכונות אשר מבצעות את פעולת סינון האוויר ושאיבת הגזים המזהמים.

אחת החברות הותיקות ביותר בתחום סינון האוויר ושאיבת הגזים מתעשייה היא חברת חן בקרת אקלים בע"מ. החברה פועלת משנת 1972 ומייצרת מערכות סינון ושאיבת גזים ואבק. אחד הכלים אותם החברה מייצרת הם שואבי עשן. שואבי העשן הם משפחה של מוצרים שחברת חן בקרת אקלים בע"מ מספקת ללקוחותיה בישראל.

אחת התעשיות הנדרשות להשתמש במכונות הללו הן תעשיית המוסכים.

בעבודת המוסך נוצרים גזים ועשן הגורמים לזיהום האוויר ויש צורך בסינון העשן והגזים הרעילים. חברת חן בקרת אקלים בע"מ מתמחה בשאיבת עשן וגזים במוסכים ויכולה לספק למוסך את הכלים הטובים ביותר שפותחו על-ידי מהנדסי החברה. ציוד שואבי העשן מותקן בעזרת טכנאים אשר עברו הכשרה והדרכה מקצועית. שאיבת עשן וגזים במוסכים או בכל תעשייה אחרת, נעשית בצורה מקצועית על-ידי עובדי החברה.

תעשייה נוספת אשר נדרשת לבצע שאיבת גזים ועשן היא תעשיית הריתוך. בתעשייה זו יש שימוש במכונות אשר משתמשות בחום על חומרים העשויים מתכת. הצירוף של החום והמתכת יוצרים עשן רעיל ולכן שאיבת עשן ריתוך היא פעולה הכרחית בתעשייה זו. את שאיבת עשן הריתוך חברת חן בקרת אקלים בע"מ מבצעת על-ידי מפוחים ומערכות מורכבות אשר ייוצרו בישראל לצורך מטרה זו.

בתעשיות רבות בישראל מושג שאיבת הגזים הוא קריטי להמשך ייצור ועשייה. הפיקוח של הרשויות דורש לעמוד בתקן אחיד ולכן שואבי עשן הם כלים בסיסיים בכדי לפתח ולקדם את אותן תעשיות. חברת חן בקרת אקלים בע"מ מבצעת את הייצור, בדיקות איכות והתקנת שואבי עשן באופן מקצועי ואמין בכדי שתעשיות אילו יוכלו לקבל את האישור הסופי מהרשויות להמשך ייצור ועבודה בתקנים המתאימים.