074-769-14-02

מפוח תעשייתי

זקוקים להתקנה של מפוח תעשייתי? אחת מדרישות הבטיחות של מפעלים ומטבחים גדולים ברחבי הארץ היא התקנה של מתקני שאיבה וסינון אוויר. באמצעות מתקנים לשאיבה, טיהור וסינון האוויר, חלל המפעל או המטבח התעשייתי נשארים נקיים ממזהמים שונים כגון רעלים, עשן ואוויר מזוהם. מתקני שאיבה וסינון מיוצרים בישראל על-ידי חברה ותיקה בתחום מערכות הסינון לתעשיה. אחת המערכות היעילות ביותר היא מערכת שאיבת אבק מרכזית. 

שאיבת אבק מרכזית

מערכת לשאיבת האבק יכולה להיות מותקנת בתעשיה אך גם בכל בית אשר נמצא בשלבי בניה. מערכת זו מאפשרת לשאוב חלקיקים קטנים בחללים שונים במפעל או בבית בצורה יסודית ויעילה. מערכת זו מותקנת ע"י אנשי מקצוע לפני ביצוע הטיח בקירות ומתאימה לסובלים מאסטמה ולסובלים מסוגי אלרגיה שונים הקשורים לאבק.

התקנה של מפוחים תעשייתיים למפעל

המפוחים משמשים לתעשיות שונות ומהווים חלק חשוב בנושא הבטיחות של כל מפעל. אם אתם נדרשים להתקין מפוחים תעשייתיים במפעל שלכם, כדאי לכם לפנות לחברה המתמחה בתחום הסינון והשאיבה לתעשיות. 

איך ניתן לבצע סינון ריחות במפעל או במטבח תעשייתי?

פעולת סינון ריחות בתעשייה היא ידועה ומוכרת למנהלים רבים. באמצעות התקנה של מערכות אוורור וטיהור אוויר, ניתן למנוע את הריחות החזקים הנוצרים בעת הייצור במפעל או בעת הכנה של אוכל במטבחים תעשייתיים. סינון וטיהור האוויר אינם חשובים רק לנוחות העובדים אלא מספקים פעולה הכרחית על מנת לשמור על בריאותם לאורך כל שעות העבודה במפעל או במטבח התעשייתי. 

ייצור מפוח תעשייתי של חברה מקצועית

אם החלטתם לפנות לחברה רצינית בכדי לייצר עבורכם מתקני סינון ואוורור, הגעתם למקום הנכון! חברת חן בקרת אקלים בע"מ מספקת שירות אישי ומקצועי למאות לקוחות ברחבי הארץ הזקוקים למערכות חזקות ויעילות לסינון וטיהור האוויר בעת הייצור. חברת חן בקרת אקלים בע"מ משרתת עסקים וחברות כבר מעל 4 עשורים ומעסיקה צוות מנוסה 
ומיומן. 

חברת חן בקרת אקלים בע"מ מציעה – מפוח תעשייתי לפי התאמה אישית ללקוח

צוות חברת חן בקרת אקלים בע"מ ישמח לייצר עבורכם את מערכות הטיהור וסינון האוויר המתקדמות ביותר לתעשיה שלכם. הייצור נעשה בהתאמה אישית לגודל המפעל ולמטרות שלכם. צרו קשר עכשיו לקביעת פגישה עם נציג החברה.