074-769-14-02

מפוח לחץ גבוה

אחד הכלים החשובים ביותר במפעל שלכם הוא – מפוח לחץ גבוה! המתקנים הללו שואבים אוויר או נושפים אוויר בעת התנגדות גבוהה בתנאי עומס קיצוניים. יש חשיבות רבה לבנייתם בהתאם לצרכים של המפעל שלכם. לכן, יש צורך בפניה לאנשי מקצוע מיומנים אשר ייצרו עבורכם את המתקנים לשאיבה או לשניפה המתאימים ביותר. ישנם 2 סוגים עיקריים של מתקני שאיבה ונשיפה לתעשייה:

1 – מתקנים ציריים לתעשייה.
2 – מתקני שאיבה צנטריפוגלים לתעשייה. 

את שני סוגי המתקנים הללו ניתן להזמין דרך חברה ישראלית המייצרת ומשווקת מערכות שאיבה וסינון תעשייתיים. 

ייצור מפוח לפי מידות

לכל חלל או חדר במפעל הנדרשים לחיבור למפוח יש צורך בהתאמה מדוייקת. על מנת שהמתקנים יעבדו בצורה תקינה ויעילה לשנים רבות, יש לייצר את כלי השאיבה או הנשיפה לפי המידות הרצויות של מנהלי המפעל. מכיוון שהמתקנים העובדים בלחץ גבוה נדרשים לפעול בתנאי עומס קיצוניים, יש צורך בבנייה איכותית ומקצועית עבור המפעל שלכם.  

מפוח לפינוי עשן בעת שריפה

אם חשבתם שבאמצעות מטפי כיבוי תוכלו למנוע נזקי שריפה במפעל, כדאי שתכירו את המפוח לפינוי עשן. במפעלים קטנים וגדולים יש סכנה משמעותית במקרה של שריפה. הגזים הנפלטים בעת השריפה יכולים לגרום לפגיעה אנושה בעובדים שלכם ודרך עבודת השאיבה בזמן שריפה, ניתן לפלוט את העשן מחוץ למפעל ולאפשר לעובדים לברוח מהשריפה ומהסכנה המשמעותית של שאיפת העשן. 

התקנה של מפוח גג למפעל דרך חברה ישראלית

מתקן זה ניתן לראות כמעט בכל אזור תעשייה בארץ. מפוח גג פולט אוויר חם הנוצר בעת הייצור במפעל ומאפשר את טיהור האוויר לאורך כל שעות היום. להזמנה של מתקני שאיבת אוויר ונשיפת אוויר בלחץ גבוה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת חן בקרת אקלים בע"מ. החברה ממוקמת באחד מאזורי התעשייה המרכזיים בארץ – איזור 
התעשייה סגולה בפתח תקווה. 

הזמנת מפוח לחץ גבוה בהתאמה אישית דרך חברת חן בקרת אקלים בע"מ

להזמנה של מפוח לחץ גבוה ומתקני שאיבה לתעשייה מסוגים שונים, ניתן ליצור קשר כבר עכשיו עם צוות חברת חן בקרת אקלים בע"מ. שאיבת עשן וטיהור אוויר חשובים בכל תעשייה. מתקני השאיבה של חברת חן בקרת אקלים בע"מ נחשבים לחזקים ועמידים לאורך זמן.