074-769-14-02

מפוח גג

מפוח גג הוא אחד האמצעים היעילים ביותר להורדת הטמפרטורה בגג, ומכאן גם הורדת הטמפרטורה בחלל המצוי מתחתיו ובחלל הבית כולו. מפוח גג איכותי המותאם לצרכים, עשוי להוריד את הטמפרטורה בתקרה במידה ניכרת, בטווחים של 10 מעלות צלזיוס ויותר. התקנת מפוח גג, כולל  מפוח גג סולארי, עשויה להביא לחיסכון משמעותי בהוצאות המיזוג בבית או בעסק. כיצד פועל מפוח הגג? מה היתרונות של המפוח הסולארי על פני מפוח רגיל לגג? מהו מפוח גג כיפה כתומה ומהם היתרונות שלו? היכן ניתן להשיג מפוחי גג איכותיים במחירים אטרקטיביים?

התקנת מפוח גג

מפוח גג נחשב מזה שנים לאחד מאמצעי העזר החשובים ביותר, בעיקר בבתים פרטיים שבהם החום הנצבר בגג בימי הקיץ החמים, מעלה את החום בפנים הבית ומחייב הפעלת מיזוג יקר בעוצמה רבה במשך מרבית שעות היממה. מפוח גג מוציא החוצה את החום המצטבר על הגג, ומונע ממנו מלהשפיע באופן משמעותי על הטמפרטורה בבית. התקנת מפוח גג סטנדרטי, כמו גם התקנת מפוח גג סולארי, יוצרת חיסכון של אלפי שקלים בשנה, תוצאה של הפחתת הצורך במיזוג אוויר אינטנסיבי בחלל הבית. מבין כל סוגה המפוחים המוכרים כיום, מפוח גג כיפה כתומה נחשב לאיכותי שבהם.

מפוח גג סולארי

מפוח גג פועל תוך שהוא מתרגם אנרגיה חשמלית ליניקת האוויר החם מהגג ומהחלל שמתחתיו. המפוח עצמו סופג את החום הנשאב, ומשחרר אותו במהירות החוצה, אל האוויר הפתוח. התקנת מפוח גג איכותי איננה כרוכה בהשקעה ניכרת של זמן, אבל מאידך גיסא היא דורשת מקצוענות וידע, המסייעים למתקין לקבוע אותו בדיוק במקום ובאופן שבהם הוא ישיג את התוצאות הטובות ביותר. מבין כל סוגי המפוחים, התקנת מפוח גג סולארי עשויה להניב את התוצאות הטובות ביותר ביחס עלות – תועלת. מפוח גג כיפה כתומה נחשב גם הוא למוצר איכותי, חזק ואמין.

מפוח גג כיפה כתומה

אם יש לך עניין בהתקנה של מפוח גג לבית או לעסק, זה המקום הנכון עבורך. המומחים של חן בקרת אקלים, תעשיית מפוחים ומערכות סינון, מתמחים בתחום של התקנת מפוח גג, ובכלל זה מפוח גג סולארי איכותי וחסכוני וכן מפוח גג כיפה כתומה, הנחשב לאחד הטובים מסוגו. כדאי ליצור קשר כבר כעת והמומחים שלנו יסייעו לך בבחירה והתקנה של מפוח הגג הנדרש עבורך.