074-769-14-02

מפוחים לשחרור עשן

נהוג לחשוב שהאש היא הגורם העיקרי למוות בעת שריפה, אך זו טעות נפוצה.

במקרה של שריפה, העשן הוא הגורם המרכזי לאבידות בנפש. איך מטפלים בעשן בתעשייה?

מפוחים לשחרור עשן הם הכלי העיקרי שבמבצע את פינוי העשן בעת שריפה או עשן תעשייתי המזיק לפועלים העובדים במפעל. ישנם סוגים שונים וגדלים שונים של מפוחים בהתאם למבנה בו הם מותקנים, אך הפעולה העיקרית היא פינוי העשן מאיזור מסויים. תעשיות אשר מייצרות מוצרים שבזמן הרכבתם נוצרים עודפי עשן מחוייבים להתקין מפוחים לשחרור עשן לפי התקן הקבוע בחוק.

חברת חן בקרת אקלים בע"מ מייצרת כבר למעלה מ-45 שנה כלים שונים לשחרור ופינוי עשן תעשייתי. המפוחים לשחרור עשן של החברה מיוצרים  בארץ על-ידי מהנדסים מנוסים בתחום והתקנת המפוחים לתעשייה מתבצעים על-ידי טכנאי החברה לפי צרכי הלקוח.

חברת חן בקרת אקלים בע"מ מייצרת סוגים שונים של מפוחים לתעשייה, כגון: מפוחים ציריים ומפוחים צנטריפוגליים.

מפוחים לשחרור עשן הכרחיים לתעשיות רבות הנדרשות לעמוד בתקנים מחמירים מאוד בכדי למנוע פגיעה בעובדים ושריפה במפעל.

חברת חן בקרת אקלים בע"מ מלווה את הלקוחות שלה בתהליך הנדרש מול הרשויות. ללא התקן המתאים מפעל יכול להיות מושבת לתקופה ארוכה ולהפסיד לקוחות קיימים וחדשים. לכן, החשיבות של עמידה בתקן היא קריטית להמשך פעילות המפעל, בעיקר כשהפיקוח למפעלים מסויימים יכול להתבצע על בסיס שבועי או חודשי.

המפוחים הציריים והמפוחים הצנטריפוגליים, כמו שאר המפוחים לשחרור עשן, מיוצרים באזור התעשייה סגולה, בפתח תקווה.

חברת חן בקרת אקלים בע"מ מתאימה את המפוחים לפי צרכי הלקוח ומבצעת התאמה לתקן אותו קבעו הרשויות למפעל.

המפוחים לשחרור עשן מבצעים עבודה חשובה ומצילת חיים בכל תעשייה בה הם מותקנים. ישנם מפוחים שקטים שמאפשרים לתעשיות קלות יותר, כגון מטבחים, לבצע את העבודה באין מפריע בזמן שיש לקוחות היושבים במקום. המפוחים הציריים לרוב מותקנים בגגות של מפעלים ונותנים מענה יעיל לחללים גדולים מאוד.

חברת חן בקרת אקלים בע"מ מספקת פתרונות לאוורר ושאיבת עשן ומייצרת את המפוחים לפי הזמנה ובהתאם למבנה המפעל של הלקוח.