074-769-14-02

מערכת סינון אבק

מערכת סינון אבק משמשת תעשיות לעבודה עם חומרי גלם כגון: מתכות, עץ, תערובות כימיות, תרופות ומינרלים שונים.

מערכת זו מסננת אוויר ,הנוצר בעת הייצור, המכיל בתוכו חלקיקים ואבק. עבודה עם מערכת סינון אבק מאפשרת עבודת ייצור רציפה ועמידה בעומסי אבק רבים. המסננים במערכת לסינון אבק פועלים בטכנולוגיה מתקדמת ומאפשרים ניקוי אוטומטי באוויר דחוס.

ייצור מערכת לסינון אבק

בישראל, ייצור מערכות לסינון אבק מתבצע בחברת חן בקרת אקלים בע"מ היושבת באיזור התעשייה סגולה בפתח תקווה.

החברה מספקת ליווי מלא לתהליך קבלת התקן אצל הרשויות. מהנדסי חברת חן בקרת אקלים בע"מ מפתחים את המוצר בהתאם לצרכים של הלקוח, בהתאם לגודל ובהתאם לתקן שקבעו הרשויות למפעל. 

מערכות לסינון אוויר

מערכות לסינון אוויר משמשות גם כן תעשיות שונות בישראל אשר חלק מהייצור שלהן פולט חומרים רעילים אשר מסוכנים לעובדים במפעל ולסביבה.

את המערכות הללו חברת חן בקרת אקלים בע"מ מייצרת בישראל ומשווקת לכל הארץ.

מערכת סינון גזים וסינון לממד

מערכות נוספות שהחברה מייצרת הן מערכות לסינון גזים ומערכות סינון לממד. מערכות אילו משמשות את תעשיית הייצור הענפה בישראל ואת תעשיית הבנייה. מערכת לסינון גזים היא הכרחית למספר גדול של מפעלים בכדי לקבל תקן לפעילות הייצור השוטפת. מערכת סינון לממד היא הכרחית לכל בנייה חדשה וחיזוק מבנים בפרוייקטים של תמ"א 38. מערכות גדולות לסינון ממ"ד אפשר למצוא בבנייני משרדים ובבניינים ממשלתיים בהם הממדים גדולים ומרווחים.

חברת חן בקרת אקלים בע"מ היא נציגתן של כמה חברות בינלאומיות הפועלות בתחום סינון וטיהור האוויר.

החברה בעלת מפעל יצרני הכולל מכונות ממוחשבות המאפשרות ייצור ועיבוד מתכת לבניית המכונות.

הניסיון הרב של החברה בתחום, הקיימת מעל 4 עשורים, מאפשר לה לעבוד עם מהנדסים ברמה הגבוהה ביותר האחראים על בניית המכונות לסינון וטיהור האוויר לפי התקנים המחמירים של הרשויות. החברה מספקת את המערכת לסינון האבק היעילה לתפעול ולאחזקה ומאפשרת בטיחות לעובדים ולסביבה להרבה שנים.

הזמנת מערכת לסינון אבק

את המערכות לסינון אבק, טיהור אוויר וסינון גזים ניתן להזמין בהתאמה אישית דרך המפעל של החברה.