074-769-14-02

מסננים לתעשיה

איך ניתן להתקין מסננים לתעשיה שלכם לפי המידות הרצויות? נהוג לחשוב שמכשירים לסינון מגיעים ממפעל בייצור סדרתי, אך כדאי לדעת כי מסנני אבק וטיהור לתעשיה ניתנים לייצור על פי התאמה אישית למפעל שלכם. בעת פנייה לחברה מקצועית לייצור מסננים ומכשירי אוורור לתעשייה, תוכלו להזמין את מכשירי הסינון המתאימים ביותר לתחום שלכם ולסוג החומרים הנפלטים בעת הייצור. 

מה היתרונות של מסנן קרטרידג' Cartridges?

מסנן קרטרידג' משמש תעשיות רבות בתחומים שונים כגון תעשיות מזון, בנייה, פלסטיק, צבע ומתכות. למסנן ה-Cartridges ישנם מספר יתרונות חשובים:

– יכולת סינון גבוהה מאוד של כמעט 100%.
– המסננים בנויים עם שטח פנים גדול המאפשר שאיבה של חלקיקים רבים בו זמנית.
– ההתנגדות של האוויר במשאבות הללו היא נמוכה וכך הסינון נעשה יעיל ואיכותי יותר.

את מסנני הקרטרידג' ניתן להזמין גם כן לפי התאמה אישית לגודל החלל ממנו יש צורך לשאוב ולסנן את האוויר בעת הייצור במפעל.  

איך ניתן להתאים מסנני שקים למפעל שלכם?

אחד המסננים הנפוצים במפעלים בארץ הוא מסנן השקים. מסנני שקים משמשים לאיסוף החלקיקים והאבק בעת הייצור במפעל ומהווים חלק חשוב בטיהור ואוורור סביבת העבודה של העובדים שלכם בזמן הייצור. למסנן זה ישנם שרוולים המותאמים במיוחד לאבק ולחלקיקים הנדרשים לסינון בעת הייצור במפעל. אוויר דחוס ינקה את השרוולים בצורה יעילה ויאפשר עבודה רציפה בתנאים אינטנסיביים של ייצור וסינון אבק וחלקיקים. 

רכישה של מערכות סינון למפעל

נמצאים בתפקיד מפתח במפעל שלכם? הגיע הזמן שתכירו את חברת חן בקרת אקלים בע"מ המספקת מערכות סינון מתקדמות לתחומים שונים כגון מפעלי מזון, מפעלי תרופות, ומפעלים לייצור חומרי בניה. צוות חברת חן בקרת אקלים בע"מ מייצר עבורכם את המסננים לתעשיה על-פי הצרכים של המפעל שלכם. זקוקים למסננים מסוגים שונים? צוות חברת חן בקרת אקלים בע"מ ידאג לייצר עבורכם מערכות שונות המתאימות לכל חדר וחלל במפעל שלכם. 

מסננים לתעשיה דרך חברת חן בקרת אקלים בע"מ

להזמנה של מערכות לסינון בתעשיה שלכם, אתם יכולים להשאיר את פרטי המפעל באתר של חברת חן בקרת אקלים בע"מ ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם לקביעת פגישה ראשונית. צוות החברה ישמח לסייע לכם בכל שאלה!