074-769-14-02

מנדפים למטבח תעשייתי

מנדפים למטבח תעשייתי, נמנים עם הציוד ההכרחי להפעלה תקינה שלו. על פי חוק, חייבים בעלי עסקים הכוללים בישול והכנת מזון, ובמיוחד הכנת מזון תוך שימוש בתנורים, קרי טיגון ובישול מזון. מנדפים למטבח תעשייתי מאפשרים אוורור תקין של המטבח, ושמירה על איכות האוויר במטבח ועל הניקיון שלו. עם הסוגים השונים של מנדפים ניתן למנות מנדפים נירוסטה, מנדפי יניקה וכן מנדפי חריצים ליניקת אבק. מהם בכלל מנדפים? כיצד פועל המנדף? היכן ניתן להשיג מנדפים איכותיים ומקצועיים למטבח? בשורות להלן נרחיב את היריעה בכל הקשור לשמירה על איכות האוויר במטבח התעשייתי ובכלל.

מנדפים נירוסטה

מנדפים למטבח תעשייתי הם מכשירים שהמטרה שלהם היא לנדף במהירות עשן, כמו גם חומרים אחרים הנמצאים בחלל האוויר, והנוצרים תוך כדי הכנת המזון ובעיקר בישול וטיגון. מנדפים למטבח תעשייתי מהווים חלק בלתי נפרד מהציוד ההכרחי במקום, ולא ניתן לתפעל מטבח תעשייתי בלעדיהם. מנדפים נירוסטה הם קלים יחסית לטיפול ולניקוי, ומשמשים הן במטבחים תעשייתיים והן במטבחים קטנים יותר. מנדפי יניקה נועדו לנידוף מהיר של עשן הנוצר כתוצאה מבישול או טיגון, והם חיוניים לשמירה על אוויר נקי ואיכותי בתוך חלל המטבח. מנדפי חריצים ליניקת אבק משמשים בעיקר ליניקת אבק וחלקיקי אוויר שעלולים להזיק, במפעלים תעשייתיים שונים.

מנדפי יניקה

מנדפי יניקה הם מנדפים למטבח תעשייתי, שתפקידם העיקרי הוא לינוק אוויר רווי עשן ואדים, כמו גם חומרים אחרים, ולנדף אותו אל מחוץ לחלל המטבח ואל האוויר הפתוח. זה המקול להזכיר כי מנדפים, ובכלל זה מנדפים נירוסטה, מהווים חלק מהציוד הנדרש על פי חוק במטבח התעשייתי. לא ניתן לקבל אישור להפעלה של מטבחים כאמור, ללא נוכחות המנדפים.

מנדפי חריצים ליניקת אבק

אם יש לך עניין ברכישה והתקנה של מנדפים למטבח תעשייתי, כמו גם מנדפים נירוסטה או מנדפי יניקה, זה המקום הנכון עבורך. המומחים של חן בקרת אקלים, תעשיית מפוחים ומערכות סינון, מתמחים בתחום המנדפים, כמו גם במגוון רחב של סוגי ציוד למטבחים תעשייתיים. כדאי ליצור קשר כבר כעת והמומחים שלנו יסייעו לך בבחירה והתקנה של הציוד הנדרש עבורך.