074-769-14-02

אוורור והנדסה

זקוקים למערכות אוורור והנדסה? מערכות מתקדמות לתעשייה מאפשרות לסנן חלקיקים שונים הנפלטים מהייצור במפעלים ולטהר את האוויר בחלל המפעל. מכשירי האוורור דרושים למפעלים רבים ברחבי הארץ אשר צריכים לעמוד בתקנים מחמירים של פליטת גזים, עשן וחומרים מזהמים. גם בעסקים קטנים יותר כגון מסעדות, יש צורך במערכות נידוף מתקדמות על מנת לקבל אישורים להפעלת העסק. 

SCRUBBER לתעשיית התרופות

אם אתם מנהלי ייצור בחברת תרופות, אתם וודאי מכירים את מכשיר ה-SCRUBBER. מכשיר הסקרבר מספק מספר פעולות חשובות לתעשייה כגון:

– טיפול בריחות במפעלים כימיים.
– מתקן חירום במקרה של דליפת גז במתקני קירור.
– ניטרול גזים.

המכשיר משמש תעשיות רבות כגון מפעלים לייצור תרופות ומפעלים כימיים. 

אוורור תעשייתי למפעלים גדולים

אחת הדרישות של הרשויות השונות והכבאות למפעלי תעשייה הוא אוורור תעשייתי. האוורור מונע שריפות, שאיפות עשן של פועלים במפעל ופליטת גזים רעילים בתוך המפעל ובסביבתו. אם אתם נמצאים בתפקידי מפתח במפעל שלכם, חשוב להכיר את מערכות האוורור המתקדמות היום על מנת שהמפעל יעמוד בתקנים המחמירים של רשויות הפיקוח על התעשייה והמפעלים באזור שלכם. 

הזמנה של אימפלר דרך חברה מקצועית

אחד המכשירים אשר משמשים תעשיות בארץ הוא משאבת האימפלר. המשאבות הללו משמשות בתעשיות המצריכות קירור מים הבאים מן הים. אם אתם מחפשים חלקי חילוף למשאבות מסוג זה, אתם מוזמנים לפנות לחברת חן בקרת אקלים בע"מ. החברה מספקת שירות של ייצור בהתאמה אישית של משאבות ומכשירי אוורור והנדסה. כל מוצר נבנה במפעל של חברת חן בקרת אקלים בהתאם לגודל ולמידות הדרושות לתעשייה שלכם. רוצים מוצרי אוורור במיוחד לגודל המפעל שלכם? הגעתם למקום הנכון! צוות חברת חן בקרת אקלים יקח מכם את המידות ויבנה עבורכם מערכת שלמה לאוורור ושאיבה במפעל שלכם. 

חברת חן בקרת אקלים בע"מ מציעה – אוורור והנדסה לחברות ותעשייה

אם החלטתם להזמין מוצרי אוורור מתקדמים לתעשייה, אתם יכולים לקבוע פגישה עם נציג חברת חן בקרת אקלים בע"מ ולהתחיל את תכנון המכונות הדרושות למפעל שלכם. צוות חברת חן בקרת אקלים בע"מ הוא בעל ניסיון של שנים רבות וכל המוצרים אשר מיוצרים במפעל של החברה עוברים בדיקות איכות קפדניות. התקשרו עכשיו לקביעת פגישה עם נציג!