074-769-14-02

שאיבת אבק מרכזית

שאיבת אבק מרכזית הינה הצורה המועדפת לשאיבת האבק בבתים פרטיים, בעסקים ובאולמות גדולים. שאיבת אבק מרכזית מאפשרת להתחבר בקלות לנקודות מוגדרות מראש בחללים השונים, ולבצע שאיבה בקלות וביעילות. מערכת שאיבת אבק מרכזית מונעת את הצורך לנייד את שואב האבק מחדר לחדר, וכן את הטרדה הכרוכה בניקוי השואב לעיתים תכופות. כיצד פועלת מערכת שאיבת האבק המרכזית? מהי מערכת רטובה לשאיבת אבק דליק? מה תפקידן של מערכות שאיבת אבק מניקוי חול? היכן ניתן לרכוש ולהתקין מערכות מהסוג האמור לעיל? כדאי לקרוא – כל התשובות בהמשך.

מערכת שאיבת אבק מרכזית

שאיבת אבק מרכזית היא מערכת שאיבת אבק המחוברת לבסיס מרכזי באמצעות נקודות חיבור שונות, המפוזרות ברחבי החללים שבהם היא מתמקדת, שאיבת אבק מרכזית מהווה פתרון איכותי, במפעלים ובמקומות שבהם נדרשת רמה גבוהה של ניקיון וסטריליות. מערכת שאיבת אבק מרכזית איכותית מסוגלת לשאוב כמויות אבק של עד עשרה טונות אבק לשעה. מערכת רטובה לשאיבת אבק דליק מאפשרת ללקוחות המתקינים אותה לשאוב חלקיקים שלא ניתן לטפל בהם במסגרת שאיבת אדם מרכזית. מערכות שאיבת אבק מניקוי חול נועדה לטיפול ושאיבה לאחר ניקוי חול, שהתוצאה שלו הינה הצטברות חול ואבק הדורשים טיפול מקצועי.

מערכת רטובה לשאיבת אבק דליק

שאיבת אבק מרכזית באמצעות מערכת רטובה, נועדה בעיקר לחלקיקים שאין אפשרות מעשית אחרת לטפל בהם, או שהטיפול בהם עלול להפוך למסוכן. אם מערכת שאיבת אבק מרכזית מטפלת בחלקיקי אבק רגילים, מערכת רטובה לשאיבת אבק דליק מטפלת בחלקיקים בעייתיים. בין השאר, היא מתאימה לחלקים נפיצים ודליקים, לחים ורטובים. מערכות שאיבת אבק מניקוי חול מסייעות בהתגברות על כמויות חול גדולות.

מערכות שאיבת אבק מניקוי חול

אם יש לך עניין ברכישת מערכת שאיבת אבק מרכזית, מערכת רטובה לשאיבת אבק דליק או מערכות שאיבת אבק מניקוי חול זה המקום הנכון עבורך. המומחים של חן בקרת אקלים, תעשיית מפוחים ומערכות סינון, מתמחים בתחומים הנ"ל ומציעים ללקוחות המעוניינים בכך מגוון רחב של פתרונות בהתאמה לדרישות הספציפיות של כל לקוח. כדאי ליצור קשר כבר כעת והמומחים שלנו יחזרו אליך בהקדם.להתאמת מערכת השאיבה הרצויה לך.