074-769-14-02

ציוד למטבח מוסדי

המטבח המוסדי הוא אחד המקומות המורכבים והקשים ביותר לתפעול. מידת הקושי עולה ביחס ישר לגודל המטבח, לאופי הפעילות שבו ולמורכבות שלה. ציוד למטבח מוסדי נועד לסייע בתפעול יעיל, נכון ובטיחותי של המטבח. ציוד למטבח מוסדי צריך להיות מותאם לאמות המידה הנקבעות מעת לעל על ידי הגופים המוסמכים בתחום, ולסייע בשמירה על איכות המזון מצד אחד ועל הבטיחות של העובדים מצד שני. מה כולל ציוד למטבחים תעשייתיים? מהו מפוח צנטריפוגלי למטבח ומהו מנטרל ריחות למקרר? היכן ניתן להשיג מפוחים תעשייתיים איכותיים? בשורות הבאות נרחיב את היריעה בתחום המטבחים התעשייתיים.

ציוד למטבחים תעשייתיים

ציוד למטבח מוסדי מכיל פריטים רבים, ואמור לכסות תחמי פעילות שונים החל בבישול והכנת המזון, שהיא הפעילות העיקרית במטבח, וכלה בשמירה על הביטחון והבטיחות של העובדים ושל השוהים במטבח בכללם. ציוד למטבח מוסדי כולל תנורים, מקררים ומקפיאים, תנורי אפיה, מיקסרים, צ'ילרים, טיגוניות ועוד. זאת, בנוסף לכלי המטבח השגרתיים. בכל הקשור בבטיחות מצד אחד, ובשמירה על ניקיון והיגיינה מצד שני, ציוד למטבחים תעשייתיים כולל מפוח צנטריפוגלי למטבח או מפוחים מסוגים אחרים,  מנטרל ריחות למקרר ומגוון פריטי ציוד אחרים.

מפוח צנטריפוגלי למטבח

עם המגוון הרחב של ציוד למטבח מוסדי, ניתן לכלול מפוח צנטריפוגלי למטבח וכן מנטרל ריחות למקרר, האמור לשמור על איכות המוצרים המוגמרים במקרר ולמנוע ממוצרים בעלי ריח דומיננטי להשפיע על האיכות ועל הטעם שלהם. מפוח צנטריפוגלי למטבח מהווה ציוד שהוא בגדר חובה, השומר על אוויר נקי בחלל המטבח ומנטרל ריחות בלתי רצויים, כמו גם מזהמים אחרים המצויים, או שעשויים להימצא בחלל העבודה הגדול הזה.

מנטרל ריחות למקרר

אם יש לך עניין ברכישה והתקנה של ציוד למטבח מוסדי, במפעל או בעסק שלך, זה המקום הנכון עבורך. המומחים של חן בקרת אקלים, תעשיית מפוחים ומערכות סינון, מתמחים בתחום של התקנת מפוח צנטריפוגלי למטבח, מנטרל ריחות למקרר ועוד מגוון רחב של סוגי ציוד למטבחים תעשייתיים, כדאי ליצור קשר כבר כעת והמומחים שלנו יסייעו לך בבחירה והתקנה של מפוח הגג הנדרש עבורך.